Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Ściernice nasadzane

Ściernice nasadzane to narzędzia stosowane do obróbki większych detali oraz większych powierzchni. Oferujemy duży wybór ściernic nasadzanych, o różnych wymiarach i granulacjach.

Ściernica listkowa nasadzana – włóknina czy płótno?

Podstawowym kryterium podziału produkowanych przez nas ściernic listkowych nasadzanych jest użyty materiał bazowy:

  • Ściernice listkowe nasadzane z płótna charakteryzują się brakiem zjawiska zaklejania nasypu ściernego, wysoką wydajnością oraz jakością szlifowanej powierzchni. Znajdują zastosowanie w szlifowaniu różnorodnych materiałów, zapewniając precyzyjną kontrolę chropowatości i jednorodność szlifu.
  • Ściernice nasadzane z włókniny dzięki elastycznej strukturze, która nadaje ściernicom sprężystości, pozwalają na dopasowanie do nieregularnych kształtów i umożliwiają szlifowanie bez przegrzewania.
  • Ściernice nasadzane typu kombi (włóknina szlifierska przeplatana listkami płótna) łączą agresywność płótna z właściwościami wykańczającymi włókniny szlifierskiej.

Zastosowanie ściernic listkowych nasadzanych od AŻUR

Ściernica listkowa nasadzana z płótna znajduje zastosowanie w szlifowaniu płaskich, wypukłych oraz wklęsłych elementów profilowanych. Z kolei ściernica nasadzana z włókniny sprawdzi się znakomicie w czyszczeniu, matowaniu, satynowaniu, przygotowaniu powierzchni, szorstkowaniu czy wykończeniu ozdobniczym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych narzędzi ściernych. Produkowane przez nas wyroby wyróżnia najwyższa jakość użytych materiałów, co przekłada się na wydajność, szybkość pracy oraz zadowalający efekt szlifowania.