Wyświetlanie jednego wyniku

Arkusze ścierne wodoodporne

Ciągłe doskonalenie produktów to jeden z filarów działalności naszej firmy. Efektem takiego podejścia są materiały szlifierskie, które przyczyniają się do szybszej i bardziej precyzyjnej obróbki różnego rodzaju tworzyw. Proponowany przez nas papier ścierny wodny to świetny przykład ulepszenia sprawdzonych rozwiązań oraz większego dopasowania oferty do potrzeb klientów. Właściwości wodoodporne naszego produktu docenią z pewnością przede wszystkim przedstawiciele przemysłu samochodowego.

Dostępne warianty materiału wodnego

Papier ścierny wodoodporny można zamówić u nas w wielu wariantach granulacji. Parametr ten informuje nas o wielkości ziaren stosowanych w produkcji danego materiału i bezpośrednio odpowiada za efekt obróbki. Silne ścieranie zapewniają produkty wodne o niskiej granulacji, te o wysokiej, np. powyżej 1000 służą raczej do prac wykończeniowych.

Właściwości naszych propozycji do szlifowania

Dostępny u nas wodny papier ścierny bazuje na wykorzystaniu węglika krzemu. Jest to stosunkowo twarde ziarno, które świetnie sprawdza się do szlifowania farb, lakierów oraz szpachli. Stosować je można jednak również w przypadku tworzyw sztucznych, szkła, kamienia czy metali kolorowych. Klientom oferujemy warianty wodoodporne z pełnym nasypem, który zapewnia najdokładniejsze szlifowanie. Dzięki naszym produktom zarówno profesjonaliści, jak i domowi majsterkowicze będą mogli uzyskać efekt gładkiej powierzchni.

Szerokie zastosowanie wodoodpornych materiałów

Papier ścierny wodny stosowany jest głównie w warsztatach oraz lakierniach samochodowych. Jego wyjątkowe właściwości – m.in. elastyczność umożliwiająca obróbkę wyprofilowanych powierzchni – sprawiają jednak, że jest on równie często poszukiwany przez specjalistów z branży meblarskiej. Papier wodoodporny świetnie sprawdza się też w przygotowaniach powierzchni do dalszej obróbki, np. z wykorzystaniem past polerskich. Fachowcy często korzystający z tego typu materiałów z pewnością docenią trwałość i długą żywotność naszych propozycji oraz praktyczne, zbiorcze opakowania.