Arkusze ścierne samoprzylepne

Szlifowanie drewna, metalu, stali czy szkła wymaga odpowiedniego doboru akcesoriów oraz technik. Papier ścierny samoprzylepny dostępny w naszym sklepie w różnych wariantach sprawdzi się jako skuteczne i efektywne narzędzie do pracy w warsztatach i zakładach przemysłowych. Proponowane przez nas arkusze kuszą nie tylko jakością, ale też przystępną ceną.

Materiały ścierne dostosowane do potrzeb

Jako producent akcesoriów do szlifowania doskonale zdajemy sobie sprawę, że na komfort pracy naszych klientów bardzo często wpływa możliwość dopasowania rozwiązań do potrzeb konkretnych projektów. Właśnie dlatego nasz papier ścierny w arkuszach dostępny jest w różnych opcjach zarówno kształtów i rozmiarów, jak i liczby otworów i ich rozmieszczenia. Klientom proponujemy m.in. produkty samoprzylepne w kształcie trójkąta, delty lub tradycyjnego prostokąta. Realizujemy również zamówienia nietypowe w korzystnych cenach.

Papier ścierny w arkuszach – rodzaje stosowanych ziaren

Aby maksymalnie dopasować naszą ofertę do zapotrzebowania klientów, oferujemy im szeroki wybór samoprzylepnych materiałów szlifierskich z różnym ziarnem w atrakcyjnej cenie. Węglik krzemu, elektrokorund szlachetny lub cyrkonowy – oto opcje, które gwarantuje nasz papier ścierny w arkuszach. Cena poszczególnych modeli zależna jest jednak nie tylko od rodzaju materiału szlifierskiego, ale też wariantu nasypu oraz rozmiaru. W naszej ofercie można znaleźć produkty z nasypem otwartym, półotwartym i pełnym. Wariant samoprzylepnego papieru ściernego w arkuszach należy dobrać do tworzywa, które będzie podlegało obróbce.

Zastosowanie naszych produktów ściernych

Papier w arkuszach dzięki technice mocowania na folię samoprzylepną lub welur samoprzyczepny gwarantuje wysoki komfort pracy. O aspekt ten pomaga zadbać również właściwy dobór materiału ściernego do szlifowanego tworzywa. Węglik krzemu spośród dostępnych opcji w korzystnej cenie wyróżnia się największą twardością, dlatego nadaje się do obróbki m.in. stali nierdzewnej. Elektrokorund z powodzeniem można stosować zarówno w przypadku metali, jak i drewna.