Wyświetlanie jednego wyniku

Krążki polerskie filcowe

Aby uzyskać maksymalnie gładką powierzchnię, warto stosować akcesoria z materiału gwarantującego precyzję. Krążki filcowe do polerowania to świetny wybór do obróbki wielu różnorodnych powierzchni. Polecamy korzystanie z naszych tarcz polerskich w celu osiągnięcia efektu lustrzanego odbicia lub usunięcia nawet drobnych rys.

Krążki polerskie z wytrzymałego materiału

Filc jest niezwykle popularny i szeroko stosowany w wielu branżach. Jego praktyczne właściwości doceniają m.in. specjaliści zajmujący się tapicerstwem oraz produkcją mebli. Nasze tarcze filcowe do polerowania to kolejny przykład zastosowania tego wytrzymałego materiału. Stosowany przez nas filc się nie rozwarstwia, a co za tym idzie, dostępne krążki polerskie można stosować przez dłuższy czas. Nie bez znaczenia pozostaje także odporność materiału na wysokie temperatury, które mogą osiągać nawet 150 stopni Celsjusza. Dzięki niskiej chłonności proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się zarówno w pracy na sucho, jak i przy użyciu wody. Obróbka metalu czy stali często może wymagać stosowania past polerskich, które również można śmiało wykorzystywać z naszymi dyskami z filcu.

Tarcze zapewniające maksymalny komfort pracy

Proponowane przez nas krążki polerskie filcowe wyróżniają się prostą techniką mocowania. Welur samoprzyczepny, którym są pokryte, umożliwia szybką oraz bezproblemową wymianę dysków. Dzięki temu praca nad obróbką, która wymaga stosowania różnych technik, przebiega znacznie sprawniej. Na komfort pracy przy korzystaniu z naszych tarcz do polerowania wpływa też duża elastyczność materiału, która umożliwia dotarcie nawet do trudnodostępnych miejsc.

Materiały, które można polerować przy pomocy filcowych krążków

Wybór odpowiednich tarcz polerskich uzależnić należy od rodzaju tworzywa, z jakim będziemy pracować. Innego podejścia wymagają powierzchnie podatne na zarysowania, a innego wyróżniające się twardością. Krążki filcowe do polerowania można z powodzeniem stosować do obróbki:
– szkła,
– metalu,
– stali,
– kamienia
– i tworzyw sztucznych.