Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Krążki roll-on

Obróbka różnego rodzaju materiałów może przebiegać znacznie szybciej dzięki korzystaniu z innowacyjnych rozwiązań. Przykładem nowoczesnego podejścia do akcesoriów szlifierskich są krążki ścierne Roloc. Produkowane przez nas dyski posiadają metalowe klipsy lub złączki z tworzywa sztucznego, które maksymalnie ułatwiają ich wymianę. Aby skorzystać z innego rodzaju materiału ściernego, nie trzeba używać kluczy ani żadnych dodatkowych narzędzi. Dostępne u nas produkty można wymienić jednym prostym ruchem.

Zalety naszych akcesoriów do szlifowania

Krążki ścierne Roloc są cenione w branży nie tylko ze względu na technikę mocowania. Na efektywność wykonywanych prac pozytywnie wpływają również niewielkie rozmiary dysków. Dzięki nim możliwa jest precyzyjna obróbka miejsc trudnodostępnych. Nasi klienci cenią sobie także duże możliwości doboru granulacji oraz trwałość wariantów z podłożem z płótna poliestrowego. Dostępne u nas produkty pasują do najpopularniejszych modeli szlifierek rotacyjnych na dysk. W ofercie posiadamy tarcze w kilku standardowych wymiarach, ale na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać produkty o dowolnych parametrach.

Do jakich powierzchni można stosować nasze krążki Roloc?

Usuwanie spawów, gratowane czy oczyszczanie powierzchni z rdzy lub farby – wszystkie te czynności wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. Wybór odpowiedniego krążka Roloc zależy jednak przede wszystkim od rodzaju materiału, który będzie poddawany obróbce. W naszej ofercie można znaleźć m.in. dyski z filcu, które świetnie sprawdzają się do polerowania szkła, stali czy kamienia. Państwa uwadze polecamy również dodatki z włókniny sprasowanej lub twardej, które służą chociażby do obróbki metali kolorowych. Nie bez znaczenia jest też stosowane w produkcji ziarno. W przypadku naszych propozycji jest to przeważnie elektrokorund lub jego ceramiczna odmiana. Ten drugi model krążków ściernych Roloc polecamy przede wszystkim do szlifowania wyjątkowo twardych materiałów, w tym stali szlachetnej.