Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Akcesoria szlifierskie

Oprócz podstawowych elementów przeznaczonych do obróbki ściernej warto zaopatrzyć się również w akcesoria i przedmioty, które służą do zamocowywania innych materiałów ściernych. W jakie zatem akcesoria ścierne do elektronarzędzi warto zainwestować?

Akcesoria ścierne do elektronarzędzi od AŻUR

Celem naszej firmy jest zgromadzenie w jednym miejscu pełnego asortymentu przeznaczonego do obróbki ściernej. Dlatego naszym klientom oferujemy akcesoria szlifierskie, które sprawią, że ich dotychczasowa praca stanie się łatwiejsza i jeszcze przyjemniejsza.

Niezastąpionym elementem dodatkowego wyposażenia są uchwyty do mocowania krążków. Wyprodukowano je w kilku twardościach, tak aby umożliwić skuteczną obróbkę materiałów o różnej strukturze. Występujące w nich dyski miękkie i elastyczne idealnie dopasują się do profilowanych powierzchni przedmiotu, a twardsze zapewnią wyższą wydajność szlifowania.

Dyski wsporcze to kolejne akcesoria do szlifierek, bez których trudno się obejść! Produkty służą do mocowania krążków ściernych na szlifierkę kątową. W swojej ofercie posiadamy dyski do krążków fibrowych oraz samoprzyczepnych.

Innymi produktami, które każdy fachowiec powinien posiadać w swoim niezbędniku, są elementy wykonane z folii regeneracyjnej o różnych kształtach. Akcesoria mocowane na klej służą do regeneracji zużytego rzepu w dyskach i szlifierkach.